ALÜMİNYUM PASLANMAZ KÜPEŞTELER-KORKULUKLAR

DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

FERFORJE KAPI KÜPEŞTE KORKULUK MOBİLYA

DEKORATİF UYGULAMALAR

;
markası ile dekoratif aksesuarlar, alüminyum paslanmaz küpeşteler, dekoratif duşakabin sistemleri, dekoratif duvar kaplamaları, ferforje küpeşteler, vb. alanlarda uzman kadroları ve dünya standartlarındaki atölyelerinde tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Dekoratif aksesuar denilince hayatımızın büyük bir bölümünü estetik, modern ya da klasik ayaklı küvetler ve geleneksel motifleri üzerinde barındıran dekoratif lavabolar oluşturur.

Küpeşte formları farklı şekillerde olup alüminyum paslanmaz küpeşteler daha çeşitli ve modern kullanım tercihi sunar. Camlı alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri, kare alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri, kombin alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri, yuvarlak alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri ve tüm profil ve aksesuarları talebinize uygun olarak projelerinizde kullanım alanınızı genişleterek zaman zaman karar vermenizi zorlaştırabilir.

Dekoratif duşakabin sistemleri denilince isteğe uygun profilli ya da profilsiz duşakabin sistemleri önünüze serilir. Projenize uygun ebatta, projenize uygun tasarımlarda duşakabin üretmek artık çok daha kolay ve ucuz! Hayatımızın aşağı yukarı her sabahı banyoda geçtiği düşünülürse içinize sinen bir atmosfer içerisinde yaşama imkânı bulacağınız mekânlar tasarlamak birim görevimizdir.

Dekoratif duvarlar konut, villa, ofis, cafe, restaurant vb. fark etmeden ilgimizi çeken ve duruma göre ruh halimizi değiştiren, özel kaplamalar sayesinde yaratılan tasarımlardır. Özel üretim 3D beton duvar kaplamaları, her alana ve yüzeye uygulanabilen ahşap kaplamalar, cam mozaik duvar kaplamaları, cam tuğla uygulamaları, modern estetik ve otantik bir görünüm sağlayan cam tuğla uygulamaları, dekoratif sıvalar, doğaltaş tuğla kaplamaları, dekoratif duvar kağıtları, elastik tuğlalar, kültür taşı ve kültür tuğlaları, metal yüzey ve duvar kaplamaları, polyester duvar kaplamaları, seramik duvar kaplamaları, strafor poliüretan duvar kaplamaları, tuğla duvar kaplamaları vb. uygulamaların tümü duvarlarınız için benzersiz bir hava ve seçenek sunmak amacıyla üretilmektedir. Size sadece karar vermek düşüyor!

Dekorasyon ve dekoratif mobilya deyince tasarım konusunda hayal gücünüzün sınırsız olması kadar çok çeşit sunabilen ferforje mobilya ve küpeşteler estetik, zevk sahibi ve seçici müşterilerin ilgi odağı olmuştur. Projeye uygun tasarım, üretim, uygulama yaptığımız bu ürün çeşidimiz projelerinize daha zengin bir hava katmaktadır.

İsteğe uygun iç mekan ve dış mekan uygulamaları geniş yelpazede seçenek sunarken markası içerisinde üretimi yapılan ürünlerimiz ile size hem daha ucuz hem de daha hızlı seçim imkanı sunuyoruz. Amacımız uzun süreli ve güvene dayalı çözüm ortağınız olmaktır. Bu amaçla güncel modellerimizle sürekli hizmetinizde olacağız!