markası ile alüminyum paslanmaz küpeşteler veya korkuluklar vb. alanlarda uzman kadroları ve dünya standartlarındaki atölyelerinde tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Küpeşte/korkuluk formları farklı şekillerde olup alüminyum paslanmaz küpeşteler/korkuluklar daha çeşitli ve modern kullanım tercihi sunar. Camlı alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri, kare alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri, kombin sistemli alüminyum paslanmaz küpeşteler, yuvarlak alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri ve tüm profil ve aksesuarları talebinize uygun olarak projelerinizde kullanım alanınızı genişleterek zaman zaman karar vermenizi zorlaştırabilir.

Camlı paslanmaz alüminyum küpeşte sistemleri için duvar bağlantı aparatı, bağlantı bileziği, köşe dirsek, alüminyum tapa, ara bağlantı, plastik iç dirsek, ayarlı dirsek, ayarlı dik dirsek, dik köşe dirsek gibi montaj elemanları ile daha sağlam, sade ve estetik görünümlü küpeşteler üretilir.

Kare alüminyum paslanmaz küpeşte sistemleri için kullanılan sabit mafsal 40×40 dikme, hareketli mafsal 40×40 dikme, hareketli L tipi mafsal, dikme flanşı, agrajlı dikme flanşı,  angraj, emniyet hattı tutucu yüzük, emniyet hattı bitiş tapası, emniyet hattı hareketli dirsek, küpeşte için ayarlanabilir dirsek, küpeşte duvar flanşı, kare dikme, tüm dikmeler için kapak gibi montaj elemanları en sık kullanılanlarıdır.

Kombin sistemli alüminyum paslanmaz küpeşteler, farklı görünüm ve montaj elemanlarına sahiptir. Mesela alından bağlantılı alüminyum küpeşteler için hareketli mafsal, hareketli L tipi mafsal, dıştan betona bağlantı kelepçesi, tek ağızlı yandan bağlantı, yandan bağlantı angraj, emniyet hattı tutucu yüzük, emniyet hattı tutucu hareketli yüzük, emniyet hattı bitiş tapası, emniyet hattı hareketli dirsek, ayarlanabilir dirsek kullanılır. Öte yandan camlı kombin sistemler için camlı paslanmaz alüminyum küpeşte sistemlerinde kullanılan montaj elemanlarına ek olarak yatay cam tutucu, dikey cam tutucu, sıkıştırmalı dirsek gibi ek montaj elemanlarına ihtiyaç vardır. Dıştan ayarlanabilir alüminyum küpeşteler için temel montaj elemanlarına ek olarak açısı ayarlanabilir küre dirsek gibi yardımcı elemanlar kullanılır. Kombin sistemlerin diğer bir çeşidi olan yatar emniyet hatlı alüminyum paslanmaz küpeşte elemanları temel elemanlara ek olarak kare dikmeden boruya bağlantı, ayarlı tip dikmeden boruya bağlantı gibi bağlantı elemanları ile ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır. Kombin sistemlerden hangisinin seçileceği proje tipine göre farklılık göstermektedir.

Yuvarlak alüminyum paslanmaz küpeşte sistemlerinde kare sistemlerin aksine keskin köşe ve kenar istemeyen projeler için uyarlanmış alüminyum paslanmaz küpeşte çözümleri mevcuttur. Camlı, dikey emniyet hatlı, duvar dibi bağlantı modelli, yatay emniyet hatlı gibi çeşitleri olmakla birlikte uygulamaları proje tipine göre değişmektedir.

Parapet üstü kullanılan küpeşte ve korkuluklar hayati önem arz etmekte olup dekoratif oldukları kadar sağlam olmalarını da önemsiyoruz.