AHŞAP&METAL MOBİLYA SİSTEMLERİ

;

 markası ile ahşap, ahşap türevleri, metal, kompozit, PVC vb. iç mekân ve dış mekân mobilya üretim alanında uzman kadroları ve dünya standartlarındaki atölyelerinde tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Hayatımızda dokunduğumuz, gördüğümüz, hissettiğimiz her şey ahşap ve metalden oluşmaktadır. Evinizde ev mobilyalarınız, kapılarınız; bahçeye çıktığınızda ahşap çiçeklikler, ahşap çit sistemleri, ahşap deck kaplama, ahşap merdivenleriniz etrafınızı sarar. Cadde, park ve sokaklarda yer alan kent mobilyaları, park ve bahçe masaları, pergole, gazebo ve kameriyeler ahşabın ne kadar yaygın olduğunu hatırlatır.

Öyle ki ticari mekânlarımız bile ahşap mobilya olmadan dekore edilemez, ahşap ve metal olmadan dekorasyondan söz edilemez. Cafe restaurant bar bistro mobilyaları, fırın pastane patisserie unlu mamuller mobilyaları, eczane mobilyaları, kuaför berber mobilyaları, mağaza sistemleri, ekipmanları ve mobilyaları, manav mobilyaları, market mobilyaları, kuyumcu mağazası mobilyaları, iç giyim ve çorap mağazası mobilyaları, kitap kırtasiye hediyelik eşya mağazası mobilyaları, optik gözlük mağazası mobilyaları olarak bir kere daha ahşap ve metal mobilyalara örnek olarak önümüze çıkar. Ticari kullanıma ek olarak petshop evcil hayvan mağazaları mobilyaları, spor malzemeleri mağazası mobilyaları, gelinlik abiye mağaza askı rafları ve mobilyaları, bijuteri aksesuar mağazası mobilyaları, ayakkabı çanta mağazası mobilyaları, vitrin düzenleme mobilyaları konusunda da ahşap ve metalin kullanımı fazladır.

Bunlara ek olarak ofis mobilyaları, otel mobilyaları, fuar standları gibi kullanım alanları da oldukça yaygındır. Gördünüz bütün yapıların dış cepheleri ve iç cepheleri doğal ahşap kaplanacağı gibi kompozit kaplanarak da ahşap görünümünü vermek mümkündür.

arsWOOD markası olarak atölyelerimizde paslanmaz metal harici bütün metal ve ahşap işlerini özel üretim olarak tasarlıyor ve size sunuyoruz. Merkezimiz İstanbul Kadıköy’de yer alıyor ancak biz tüm dünyaya hizmet, kalite ve zevk sunuyoruz. Uygulama sonrası herhangi bir sorun olması durumunda ekiplerimiz hemen duruma müdahale ediyor, bu şekilde servis sonrası bakım onarım hizmeti de sağlamış oluyoruz. Proje boyutları fark etmeden her büyüklükteki projeyle en uygun fiyatlarla ilgileniyoruz.

Amacımız projenize dair birçok disiplini bir araya toplayıp size zamandan tasarruf ettirmektir. Bu sayede siz, sevdiklerinize ve işinize daha çok zaman ayırırken biz projenizin tüm tasarım, proje ve uygulama detaylarıyla anahtar teslim ilgilenebiliriz. Size göre işletmeniz sadece cafe, restaurant, bar, bistro, fırın, pastane, patisserie, unlu mamuller, eczane, kuaför, berber ya da mağaza olabilir. Bizim için daha fazlası anlamına gelmektedir.

Tüm yaşam alanlarınızla ilgileniyor, her bir köşesine dokunuyoruz. Sizin daimi çözüm ortağınız olmak ve sizi referanslarımızın arasına katmak için çalışıyoruz.