Cafe Dekorasyonu

Cafe dekorasyonu, restaurant dekorasyonu, lokanta dekorasyonu, bar dekorasyonu, bistro dekorasyonu, pastahane dekorasyonu, projelerine ihtiyaç duyan kişi ve kurumlar ile bu projeleri realize eden firmalar için en büyük yardımcı cafe mobilyaları, restaurant mobilyaları, lokanta mobilyaları, bar mobilyaları, bistro mobilyaları, pastahane mobilyaları olarak adlandırdığımız mobilya gruplarıdır.

Müşterilerin keyifle zaman geçireceği devamlı gelip zaman geçirmek için sabırsızlanacağı bir cafe de öncelikle çok güzel bir cafe dekorasyonu gereklidir. Çok güzel bir cafe dekorasyonu için gerekli olan en büyük enstrüman cafe mobilyalarıdır. Ahşap kare masa, ahşap yuvarlak masa, ahşap dikdörtgen masa, ahşap elips masa, ahşap altıgen masa, metal kare masa, metal dikdörtgen masa, metal yuvarlak masa, metal elips masa, metal altıgen masa, deri kaplı berjer kumaş kaplı berjer, deri kaplı koltuk, kumaş kaplı koltuk, metal sandalye, ahşap sandalye, tahta sandalye, deri köşe koltukları, kumaş köşe koltukları, değişik şekillerde üretilmiş ahşap dolaplar, metal dolaplar, cam dolaplar, servis tezgahları, cafe tezgahları, ahşap duvar aksesuarları, ahşap tavan aksesuarları, metal duvar aksesuarları, metal tavan aksesuarları, tavan sarkıt aydınlatma ürünleri, duvar aplik aydınlatma ürünleri spotlar benzersiz bir cafe dekorasyonu için olmazsa olmaz ürünlerdir.

Restaurant dekorasyon işlerinizde kullanılacak olan metal mobilya, ahşap mobilya, menu board servis tezgahı, yuvarlak masa, kare masa, dikdörtgen masa, elips masa, altıgen masa, köşe koltuğu, berjer, koltuk, tahta sandalye, metal sandalye ,tel sandalye, tonet sandalye, sac sandalye bar taburesi, bar sandalyesi, ahşap tavan aksesuarı, metal tavan aksesuarı, ahşap duvar aksesuarı, metal duvar aksesuarı, tavan sarkı, avize, spot, duvar aplik  aydınlatma ürünleri, elegance(elegans), avangarde, minimal, endüstriyel,  modern, vintage, Retro aydınlatma ürünleri aksesuarlar başlıca rolü üstlenmektedir.

Lokanta dekorasyonu lokantaların sadece yemek yenildikten sonra hemen çıkıp gidilecek yerler olmasını önleyen müşterilerin lokantalarda daha uzun ve keyifli zaman geçirilmesini sağlayan başat etkendir. İyi bir lokanta dekorasyonunda dikkat edilecek en büyük etken endüstriyel elegans, avangarde, minimal, modern, klasik, vintage gibi hangi stilde olursa olsun size uygun lokanta mobilyaları seçimidir.

Ahşap veya metalden mamul kare masa, dikdörtgen masa, yuvarlak masa, altıgen masa, elips masa çeşitleri, deri veya kumaş kaplı koltuklar, tonet sandalyeler, sac sandalyeler, tel sandalyeler, ahşap sandalyeler, berjer çeşitleri lokanta dekorasyonunda önemli yer tutmaktadır.

Pastahane dekorasyonu projelerinde kullanılan menu board, berjer koltuk, tonet sandalye, tel sandalye, sac sandalye, döküm ayaklı veya metal profil ayaklı wezalit tablalı veya akrilik tablalı yuvarlak masa kare masa, dikdörtgen masa, elips masa, altıgen masa çeşitleri, kumaş kaplı köşe koltuğu, deri kaplı köşe koltuğu, cam masa, mermer masa çeşitleri aydınlatma ürünleri önemli yer tutmaktadır.

markası ile lokanta dekorasyonu, pastane dekorasyonu, cafe dekorasyonu, bar bistro dekorasyonu, projelerinizde kullanabilmeniz için birden çok tarzda ürün skalamız mevcuttur. Avangarde, elegance, minimal edndüstriyel, klasik, modern stillerde ürettiğimiz ahşap masa, metal masa, sac sandalye, tel sandalye, tahta sandalye, ahşap sandalye, koltuk, berjer, dolap, raf, tezgâh, menu board çeşitleri ile en büyük çözüm ortağınız olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.