AYAKLI KÜVETLER

DEKORATİF LAVABOLAR

;

markası ile dekoratif aksesuarlar vb. alanlarda uzman kadroları ve dünya standartlarındaki atölyelerinde tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Dekoratif aksesuar denilince hayatımızın büyük bir bölümünü estetik, modern ya da klasik ayaklı küvetler ve geleneksel motifleri üzerinde barındıran dekoratif lavabolar oluşturur.

Her ne kadar önemsiz gibi görünse de özellikle banyolarımızın daha ilgi çekici, kullanışlı, gösterişli ve şık durmasını istiyoruz.  Eğer biraz da zevk sahibiyseniz bütçenize uygun arayışlarla dekoratif aksesuarlar bulabiliyorsunuz. Yeri geliyor kesenizin ağzını biraz fazla açıp özel tasarım ürünler, özel tasarım küvetler, özel tasarım lavabolar vb. seçip mekânlarınızı eşsiz kılabilirsiniz. Ancak fazla harcama yapmak istemiyorsanız yine isteğinize uygun ebat ve tasarımlarda küvet, lavabo ve aksesuarlar bulmanız mümkündür.

Barok, elegance ya da daha yöresel tercih ve zevkler sunan ayaklı küvetler genellikle bulundukları mekânlara daha ağır bir hava katar. Tercihinize uygun ters tasarım modeli olarak elegance bir banyoya avangarde modelde pençe ayaklı bir küvet düşünmeniz hem duruma göre fazla kaçan elegance havanın soğukluğunu kırabilir hem de mekânda sıcak ve samimi bir atmosfer yaratarak göz zevkinize farklı bir açı getirebilir. Bu amaçla projelerinize uygun ücretsiz iç mimari danışmalık hizmetlerimizle daha yaşanabilir mekânlar yaratmak ilk hedefimiz olmaktadır. Bazen modern projelerinizde antika aksesuarları kullanmak sizin yeni ortamınızda daha samimi ve rahat davranmanızı sağlayarak anılarınızı canlı tutabilir.

Dekoratif şekil ve ebatta üretilen lavabolar banyonuzun ilk gözünüze çarpan tamamlayıcı öğeleridir. Farklı renk, motif, şekil ve ebat seçenekleri tercih etmenizi zorlaştırsa da banyolarınızı ya da tuvaletlerinizi güzelleştirirken ufkunuzu açacaktır. Proje uygulamalarınızı bizden talep etmeniz durumunda uygulaması yapılacak mekânınıza uygun tarzda ve modelde lavabo önerisini yapıyoruz.

Bütçenize uygun estetik görünümler yaratmak artık daha kolay! Endüstriyel bir banyo için antika görünümlü ya da küflenmiş bir fıçı tezgâh olarak kullanılarak içine yerleştirilen metal bir lavabo salaş ortamlarınızı bozmadan çok farklı bir görünüm kazandırabilir. Ya da daha elegance bir banyo için doğaltaştan özel olarak üretilmiş bir lavabo her banyoya girişinizde aklınızı başınızdan alabilir.

İsteğe uygun iç mekan ve dış mekan uygulamaları geniş yelpazede seçenek sunarken markası içerisinde üretimi yapılan ürünlerimiz ile size hem daha ucuz hem de daha hızlı seçim imkanı sunuyoruz. Amacımız uzun süreli ve güvene dayalı çözüm ortağınız olmaktır. Bu amaçla güncel modellerimizle sürekli hizmetinizde olacağız!