AHŞAP KAPLAMALAR

CAM MOZAİK DUVAR KAPLAMALARI

CAM TUĞLA

DEKORATİF SIVALAR BOYALAR

DUVAR KAĞIDI

ELASTİK TUĞLA

METAL KAPLAMALAR

PRES TUĞLA DUVAR KAPLAMALARI

SERAMİK DUVAR KAPLAMALARI

DUVAR KAPLAMALARI

;

markası ile dekoratif duvar kaplamaları alanlarda uzman kadroları ve dünya standartlarındaki atölyelerinde tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Dekoratif duvarlar konut, villa, ofis, cafe, restaurant vb. fark etmeden ilgimizi çeken ve duruma göre ruh halimizi değiştiren, özel kaplamalar sayesinde yaratılan tasarımlardır. Özel üretim 3D beton duvar kaplamaları, her alana ve yüzeye uygulanabilen ahşap kaplamalar, cam mozaik duvar kaplamaları, cam tuğla uygulamaları, modern estetik ve otantik bir görünüm sağlayan cam tuğla uygulamaları, dekoratif sıvalar, doğaltaş tuğla kaplamaları, dekoratif duvar kağıtları, elastik tuğlalar, kültür taşı ve kültür tuğlaları, metal yüzey ve duvar kaplamaları, polyester duvar kaplamaları, seramik duvar kaplamaları, strafor poliüretan duvar kaplamaları, tuğla duvar kaplamaları vb. uygulamaların tümü duvarlarınız için benzersiz bir hava ve seçenek sunmak amacıyla üretilmektedir. Size sadece karar vermek düşüyor!

İstediğiniz büyüklükte projeler için 3D beton kaplamalarımız naturel veya renkli çeşitleriyle farklı ebatta, portland çimento, dişli dere kumu ve su karışımından oluşan C40 beton ile silikon kalıplarda vibrasyon makinelerinde üretilmektedir.

Ahşap doğası gereği mekânlara sıcak bir dokunuş ile birlikte kaliteli bir hava yaratmasıyla duvar kaplamalarında da vazgeçilmez bir yer tutmaktadır. Proje tipine uygun özel imalat ahşap uygulamaları atölyelerimizde sizinle buluşmak için can atıyor.

Dekorasyon amacıyla üretilen ve estetik taleplerden olan cam mozaik duvar kaplama ve cam tuğla ürünleri benzersiz bir ortam yaratmanızda yardımcı olmaktadır. Cam mozaikler ışığı kırarak mekânlara daha ferah bir hava katarken cam tuğlalar net görüntüyü engelleyip ışığın geçişine izin vermeleriyle duvar yapımında kullanılır. Merdiven evleri, iç bölme duvarlar, ışıklıklar, duşakabin gibi alanlarda sıkça tercih edilir. Isı, ses ve yangın yalıtımı konularında etkilidirler.

Günümüzde duvar boyası denilince tabi ki akla düz duvar boyalarından daha farklı seçenekler de geliyor. Mesela alçı sıva, ipek sıva ve İtalyan boya sıva bunlardan en çok kullanılanlarıdır. Dekoratif İtalyan boya sıva diğer duvar kaplamalarına göre daha uygun fiyatlı, kir tutmayan ve isteğe göre temizlenebilen formlarda uygulanabildiğinden günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra fazla duyulmayan ipek sıva uygulamaları da yapısındaki pamuk sayesinde çok iyi ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır.

Duvar kaplama çeşitlerinde maliyeti yüksek olmasına rağmen en kaliteli görünen uygulamalardan biri olan doğaltaş kaplamaları mozaik patlatma ve mermer taşlarını içerir. Maliyet konusunda daha düşük bütçeli uygulamalarda seramik duvar kaplaması bazen aynı görünümü vererek size aynı tatmin duygusunu yaşatmaktadır. Hand-made denilen el yapımı seramiklerin yanı sıra antika seramik ve modern desenli seramikler hayata bakışınıza yeni bir açı getirebilir.  Doğaltaş uygulaması istenmeyen projeler için duvar kâğıtlarımız imdada yetişiyor. Soyunma odalarında kullanılan dekoratif simli duvar kâğıtlarından tutun tekstil veya vinil duvar kâğıtları size geniş yelpazede bir kullanım tercihi sunmaktadır.

Tuğla kaplamaları deyince akla doğal tuğlalar gelse de artık günümüzde elastik tuğlalar, ağırlık bakımından daha hafif olmaları dolayısıyla kültür tuğlası ve doğal tuğlanın yerini almaktadır. Tuğla konusunda farklı ihtiyaçlarla üretilen doğal tuğla, kültür taşı ve kültür tuğlası, elastik tuğlanın yanı sıra daha uygun maliyetlerle yaklaşık aynı görüntüyü sağlayan polyester duvar kaplamaları, strafor duvar kaplamaları ve poliüretan duvar uygulamaları da yaygın kullanılmaktadır.

Modern loft veya ofis dekorasyonunda metal duvar kaplama seçenekleri ise inox paslanmaz metal, mesh metal kaplama, pirinç kaplama ve siyah metal kaplama olarak önümüze gelmektedir. Bu amaçla siz sadece dekorasyona karar verirsiniz ve biz de okyanustan sizin için özel bir balık tutarak size servis ederiz!

İsteğe uygun iç mekân ve dış mekân uygulamaları geniş yelpazede seçenek sunarken markası içerisinde üretimi yapılan ürünlerimiz ile size hem daha ucuz hem de daha hızlı seçim imkanı tanıyoruz. Amacımız uzun süreli ve güvene dayalı çözüm ortağınız olmaktır. Bu amaçla güncel modellerimizle sürekli hizmetinizde olacağız!