arsDCR markası ile dekoratif duşakabin sistemleri vb. alanlarda uzman kadroları ve dünya standartlarındaki atölyelerinde tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Dekoratif duşakabin sistemleri denilince isteğe uygun profilli ya da profilsiz duşakabin sistemleri önünüze serilir. Projenize uygun ebatta, projenize uygun tasarımlarda duşakabin üretmek artık çok daha kolay ve ucuz! Hayatımızın aşağı yukarı her sabahı banyoda geçtiği düşünülürse içinize sinen bir atmosfer içerisinde yaşama imkânı bulacağınız mekânlar tasarlamak bizim görevimizdir.

Günümüz modern yaşam alanlarımız olarak geçen ev, villa, konut, apart, otel, motel, pansiyon, loft, apartman dairesi, vb. yaşam alanlarında olmazsa olmaz olarak yer alan banyolarımız bazen daha sade çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla yapılan duşakabinler saydam ya da saydam olmayan çeşitleriyle dekoratif seçenekler halinde kullanıma hazırdır. Bazı projeler için daha geniş duş teknelerine ev sahipliği yapan duş tekneleri bazen stüdyo daireler gibi daha kısıtlı mekânlar için minimum ebatlarda tasarlanmaktadır.

Duşakabin fiyatlarını etkileyen etkenlerin başını duşakabin yapısını oluşturan temperli cam ve mika cam çekmektedir. Proje tipine göre seçilecek duşakabinler iki duvar arası duşakabinler, kare duşakabinler, dikdörtgen duşakabinler, oval ve beşgen duşakabinler, kapısız duşakabinler, tek kapılı duşakabinler, çift kapılı duşakabinler, sürgülü kapılı duşakabinler, kapı açılma sistemlerine göre içe ve dışa açılır, dışa açılır, kayar kapı ve katlanır panel duşakabinler, tekneli duşakabinler, teknesiz duşakabinler, desenli duşakabinler vb. ürünlerdir.

Uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım için genellikle temperli cam tercih edilmekte olup temizliğinde asidik malzemelerin kullanılmamasını tavsiye ediyoruz.

Seçilecek duşakabin tipi genellikle projede duşakabin için ayrılan alana, banyo modeline ve proje sahibinin zevkine göre belirlenir. Teknesiz veya tekneli modeller kullanım tercihleri göz önüne alınarak seçilir.

İstanbul Kalamış’taki çözüm ortağınız olarak duşakabinden başlayarak banyo ve sonra genel tüm yaşam alanlarınıza dair hizmet veriyoruz. Uzman teknik ekiplerimizle söz verilen tarihlerde projenizi bitiriyor, size en uygun bütçede size yaşam alanları tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Duşakabin sistemlerini tercihinize göre saydam olmayan seçeneklerden seçmeniz halinde uygun desenli modellerimizden öneriyoruz. Size özel duşakabin seçeneklerimiz de size özel tasarımlarla mevcut olup benzersiz banyolar yaratmamıza olanak sağlıyor.

Düşünsenize! Sadece çok farklı bir bakış açısıyla dileğinize göre elegance ya da dileğinize göre daha avangarde olarak tasarlanıp uygulaması yapılmış banyonuz, kimsede olmayacak şekilde tekneli, teknesiz veya küvet üstü bir duşakabin imalatı ile tamamlanacak.  Size de yeni bir banyonun tadını çıkarmak düşüyor!