DUVAR SİSTEMLERİ

;
 markası ile duvar alanında uzman kadroları satış ve uygulama bayiliğini üstlendiği kaliteli markaların ürünleri ile proje ve uygulama ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktadır.

Kuaför, berber, cafe, restaurant, mağaza, eczane, hastane, konut, villa, ev gibi yapıların tümü için ortak bir uygulama birimi olan duvar sistemleri bölme duvar sistemleri, oda içi oda (room-in-room) sistemleri, paravan sistemleri, seperatör sistemleri, tekyüzlü duvar sistemleri, WC kabin sistemleri (cubicle) olarak farklı bölümler için düşünülmüş uygulamalardır.

Akustik kaplamalı bölme duvarlar kullanım yerlerine göre üç boyutlu (3D) akustik duvar giydirme, ahşap akustik giydirme, ahşap yünü akustik giydirme, akustik alçıpan bölme duvarlar, camyünü kumaş kaplı bölme duvarlar ve kumaş kaplı akustik duvar giydirme çeşitleri ile proje tipine uygun özellikte akustik özellik sağlar. Akustik alçıpan bölme duvarlar için genellikle Cleaneo Akustik Alçıpan markalı ürünlerin blok dairesel delikli, blok kare delikli, dağınık dairesel delikli, dairesel delikli, kare delikli, slotline, şaşırtmalı dairesel delikli modellerini kullanmayı uygun buluyoruz.

Alçı plaka ve beton plaka bölme duvar sistemlerimizde dünya çapında bilinen markalarla çalışmanın verdiği güvenceyle yangın yalıtımlı duvarlarınıza bile estetik bir görüntü eşlik eder. Tek profil, tek plaka, çift plaka, çift profil, üç plaka plaka sistemler, tesisat duvarları, güvenlik duvarları, şaft duvarları alçı plaka bölme duvarlar içerisinde en tercih edilen türlerindendir. Çimento yonga levha, lif çimento levha Betopan çeşitleri içerisinde proje tipine uygun olarak seçilir.

Cam cama bölme duvarlar, hareketli bölme duvarlar, modüler bölme duvarlar gibi sistemler maliyetine göre farklılık göstermekle birlikte estetik, modern ve steril şartları tercih eden müşterilerimiz için vazgeçilmez ürünlerimizden olmuştur. Dolayısıyla ofisler, toplantı salonları, konferans salonları, soyunma odaları gibi mekânlar için farklı desen, renk ve şeffaflık-matlık seçenekleriyle hizmetinize sunulmuştur.

Oda içi oda (room-in-room) duvar sistemleri geniş ofis alanlarında beton duvar istenmeyen durumlarda daha şaffaf çalışma ortamı isteyenler için son yıllarda yoğun tercih edilen uygulamalarımızdandır. Tek cam oda içinde oda ve çift cam oda içi oda seçenekleriyle ses yalıtımı da göz önüne alınarak daha ferah alanlar yaratmanız için idealdir.

Farklı kullanım amacına göre tasarlanan paravan sistemleri ahşap paravan sistemleri, metal paravan sistemleri ve akustik paravan sistemleri olarak tasarımlarınızda yer bulmaktadır. Odalarınızda yahut her türlü yaşam alanlarınızda son derece otantik bir zevk veren paravan sistemleri dekoratif seçenekleriyle size zengin kullanım skalası sunar.

Separatörler tam camlı, tam dolu, iki parçalı camlı, yarım camlı vb. tiplerine ek olarak dolu kısımlarının ahşap, metal, kumaş veya akustik çözümlerle doldurulmasıyla ofisleriniz için son derece ayırıcı olarak işlev yapar.

Tek yüzlü duvarlar alçı plaka duvar giydirme ve akustik duvar giydirme olarak yine projenize uygun olarak tercih edilir ve uygulaması yapılır.

WC kabini ya da pisuar sistemleri cubicle bölme sistemler kullanılarak cam, fibercement, kompakt laminat gibi farklı malzeme seçenekleriyle projelerinizde yer bulur.