arsDCR markası ile dekoratif ferforje kapılar, dekoratif ferforje küpeşteler, dekoratif ferforje mobilyalar vb. alanlarda uzman kadroları ve dünya standartlarındaki atölyelerinde tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Dekorasyon ve dekoratif mobilya deyince tasarım konusunda hayal gücünüzün sınırsız olması kadar çok çeşit sunabilen ferforje mobilya ve küpeşteler estetik, zevk sahibi ve seçkin müşterilerin ilgi odağı olmuştur. Projeye uygun tasarım, üretim, uygulama yaptığımız bu ürün çeşidimiz projelerinize daha zengin bir hava katmaktadır.

Dekoratif ferforje uygulamaları sınır tanımadan her geçen gün gelişmekte ve yeni modeller sürekli sanatseverlere sunulmaktadır. Öyle ki gotik ve barok mimari artık dekoratif ferforje sandalye, ferforje masa, ferforje sehpa vb. ürünlerle bambaşka boyutlara ulaşmıştır. Sıradan ve güncel iç mimari dekorasyondan uzaklaşıp kendine has bir dünya ve Orta Çağ havası yaratmak isteyen zevk sahibi proje sahipleri iç mimari alanda ferforje mobilya kullanımına önem vermektedir. Proje tipine göre özel tasarım ferforje mobilyalarımız bu alanda en çok tercih edilen ürünlerimizdendir. Dolayısıyla hem antik atmosferi koruması ve sağlam olması yönüyle uzun ömürlü kullanım olanağı sağlamaktadır.

Elit ve büyük müstakil ev veya villalarınıza yakışan elbette modern sürgülü bahçe kapısından ziyade dekoratif bir ferforje bahçe kapısı olacaktır. Zevkinize göre özel tasarım ferforje kapılar bahçelerinize zengin bir hava katmaktadır. Genelde açılır çift kapı şeklinde dizayn edilen ferforje kapılar kullanım olarak da kolaydır. Tercih ettiğiniz ferforje kapının desenine göre en uygun maliyet çözümleriyle yardımcı olarak size benzersiz deneyimler sunuyoruz.

Tabi ki ferforje kapıların eşlik ettiği bir bahçe merdiveni korkuluklarının basit olmasıyla düzen bozamaz. Ferforje dünyası size her alanda yardımcı olmak için atölyelerimizde talebinize göre hayat buluyor. Bu amaçla villanızın dış kapısından bahçenize açılan merdivenlerinize en az o ihtişama yakışan bir dekoratif ferforje merdiven korkuluğu/küpeştesi yakışacaktır. Güvenliğinizi sağlayan detayların aynı zamanda göz zevkinize yakışır olmasını önemsiyoruz. Bu amaçla projenize uygun olarak, size özel ferforje imalatlarımızla İstanbul Kalamış’tan dünyanın dört bir yanına tasarım, üretim uygulama olarak anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Dekorasyon anlamında aradığınız ne varsa arsinyapı olarak tümüyle ihtiyaçlarınıza cevap oluyoruz.  arsDCR markası olarak arsWOOD markası ile ortak kullandığımız atölyelerimizde, mobilya alanında size özel mobilya üretim imkânı sunuyoruz. Eşsiz dekorasyon anlayışımız, disiplinli çalışma şeklimiz ile alanımızda uzun yılların tecrübesi yardımıyla size istediğiniz her an ve yerde hizmet vermek için buradayız!