PASTANE CAFE DEKORASYONU

‘Arsinyapı atölyelerinden pastane dekorasyonu ya da cafe dekorasyonu ya da günümüzde moda olan pastane cafe dekorasyonu tasarımlarından benzersiz modeller çıkıyor.’ Bunu biz söylemiyoruz! Evet, evet! Bu konu geçen hafta düzenli olarak çalıştığımız bir müşterimizle toplantımızda geçen bir detaydı. Başta şaşırdık ama sonra alıştık. Çünkü projeye özgü detaylar imzamızı taşıyordu.

Öyle ki pastane cafe dekorasyonu denilince pastane cafe tadilatları da pastane cafe tasarımları da alanımıza giriyordu. Pastane cafe dekorasyonları Corvus Mimarlık& Dekorasyon tarafından tasarlanıp müşterimizle aralıklı olarak düzenlenen toplantılarda masaya yatırılır. Müşteri talepleri ve proje gerekleri konuşulur. Karşılıklı konuşmalar ve revize çalışmaları sonrası realize etmek üzere üretim detayları atölyelerimizdeki uzman ekiplerimize gönderilir. Pastane cafe dekorasyonunu ilgilendiren pastane cafe mobilyaları, pastane cafe aydınlatmaları, pastane cafe bahçesi, pastane cafe peyzaj işleri gibi ince işler Arsinyapı atölyelerinde üretilir. Arsinyapı atölyelerinde üretilmeyen diğer pastane cafe aksesuarları tedarikçilerimiz tarafından tedarik edilir. Proje süresi toplantılarda konuşulup sözleşmede belirtildiği gibi sonlandırılır. Anahtar teslim kusursuz teslimat ilkelerimiz arasındadır.

Pastane cafe dekorasyonu diğer dekorasyon çeşitlerimiz gibi müşteri talebine göre gizli kalabilir ya da reklama, referans gösterilmeye açık olabilir. Ancak tasarımlarını Corvus Mimarlık&Dekorasyon tarafından yapılan projelerimizin çoğu müşterilerimiz tarafından gizli kalması istendiği için Arsinyapı atölyelerinde uygulaması yapılmış ürünlerimizin sahada gösterilme yetkisi bulunmamaktadır. Her müşterisinin ilgi alanı ve talebine göre gerçekleştirilen projeler için Arsinyapı, pastane cafe dekorasyonu uygulamalarını Türkiye’nin dört bir yanında sürdürmektedir. İstanbul’da bulunan ofisimizde sizleri ağırlayıp isteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek bize büyük keyif veriyor.

Gündem nedeniyle oluşan salgın hastalık riskine karşı steril şartlarda şantiye faaliyetlerimizi sürdürüyor, personelimizin sosyal mesafe kurallarına uygun olacak şekilde şantiyeye giriş ve çıkışını kontrol ediyoruz. Pandemi nedeniyle oluşan sosyal mesafe ya da ‘yeni normal’ kavramına uygun olarak tasarımları yapılan pastane cafe dekorasyonları ilgi çekici yönleriyle işletmeye daha fazla müşteri potansiyeli yaratıyor. Detaylı düşünülerek hazırlanan yeni dönem pastane cafe dekorasyonları başlarda göz korkutsa da yeni normal alışkanlıklarımız ve eski düzen ile harmanlanarak kişisel alışma sürecinde kolaylık sağlıyor.

Pastane cafe dekorasyonları, özenle seçilmiş pastane cafe mobilyaları, detaylı incelenmiş pastane cafe aydınlatmaları, konsept ile bütünleşmiş pastane cafe bahçesi, sımsıcak ortam yaratan pastane cafe peyzaj işleri gibi detaylar ile bir bütün oluşturarak size bir işletmeden daha fazlasını verebilir. Size gelir kapısı olan bir mekan yaratmak dışında sıcak ve kucaklayan bir ortam yaratmak Arsinyapı için temel ilkelerdendir.