Prefabrik evler günümüzde özellikle pandemiden dolayı oldukça tercih edilen evlerden olmuştur. Prefabrik evler tek katlı ve iki katlı olmaları sebebiyle her ebatta üretimi mevcuttur. Bu amaçla yurt dışı ve yurt içinde farklı model ve ebat seçenekleriyle birçok firma tarafından profesyonel şekilde kurulmaları doğrultusunda 30-40 yıl kadar dayanıklı olabilirler.

Prefabrik ev yapan firmalar çoğunlukla prefabrik evin yapılacağı iklime uygun yalıtım malzemeleriyle kaplanır. Dört mevsime uygun olarak yapılabilen prefabrik evler tek katlı sağlam betonarme evlerin üzerine de inşa edilebilir. Prefabrik ev yapan firmalar, prefabrik yapıları söküp başka yere de taşımasını yapabilir. Prefabrik evlerdeki yalıtım eğer Arsinyapı kalitesiyle yapılırsa normal betonarme binalardaki yalıtımdan daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

Prefabrik evler fabrika yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte üretim ve montajı ile birlikte ortalama 15 gün içerisinde tarafınıza teslim edilir. Prefabrik evler istenilen ebat ve tipte yapılabilmekle birlikte hayalleriniz süsleyen bir ev bulabilmek için mutlaka Arsinyapı kataloglarına da bakmanızı öneririz. Tüm teknik detaylar ve modelleri içeren kataloglarımız ihracat anlamında da çok tercih edilen modellere ev sahipliği yapmaktadır. Her model için farklı fiyatlarımız mevcut olmakla birlikte fiyat farklılıklarımız dekorasyona da müdahale etme oranımıza göre değişiklik göstermektedir. Modern ve klasik tipte olan prefabrik evler her zevke hitap etmektedir. Yenilikçi anlayışımızla gerek yapısal gerek fiziksel anlamda kendimizi sürekli güncelleyerek prefabrik evlerimizi gündem pandemisinden kurtulup sağlıklı ve huzurlu bir alan haline getiriyoruz. Prefabrik evler günümüzde aynı zamanda sağlıklı evler olarak da anılmaktadır. Sağlıklı evler apartman hayatından kaçıp hafta sonu evleri olarak anılan alanlarda doğanın kucağında huzur bulmayı hedefler. Eskiden hafta sonu evleri olarak kütük evler ya da bungalov evler tercih edilirken günümüzde uygun fiyatları olması nedeniyle bu rekabet ortamına prefabrik evler de katılmıştır.

Prefabrik evler için ruhsat almak gerekir. Ruhsat almak için mimari plan, elektrik planı, mekanik plan ve zemin etüdü Arsinyapı olarak tarafımıza ait olup anahtar teslim iş bitirebiliriz. Müşteriye ait olması gerektiren yerlerde sadece ev montajını yaparak da hizmet verebiliriz. Ruhsat ve diğer tüm yasal izinler, müşterimizin inisiyatifinde ve isteği doğrultusunda uygun maliyetler ile görüşülerek yapılır. Prefabrik evleri, Türkiye’nin her yerinde yapıyoruz. Yurdumuzun her köşesi sağlıklı evler için en uygun alanlarla doludur. İstanbul dışı alımlarda konaklama ve nakliye giderlerini müşteri karşılamaktadır.

Arsinyapı olarak verdiğimiz fiyatlara nelerin dâhil olup olmadığı tarafınıza mail yoluyla gönderilecek kataloglarda mevcuttur. Prefabrik evinizi bir kere kurduktan sonra yıllar içerisinde kendiniz betonarme yapılar gibi duvarlarını boyayabilir ya da kaplayabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Birbirinden farklı model, ebat ve fiyattaki prefabrik evlerimiz ya da sağlıklı evlerimiz ya da hafta sonu evlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz ve katalog isteyiniz!