YAPI İNŞAAT SİSTEMLERİ

;

markası ile bünyesinde bulunan eğitimli, deneyimli, montör ekipleri ile yurt genelinde uzaklık ve büyüklük gözetmeden kurumsal firmaların mağaza idare binası, ofis, banka şubesi vb. yapılarının bakım, onarım ve tadilat işlerinde çözüm ortağınız oluyor!

arsBUILD olarak ahşap yapıların her türlü imalatı arsWOOD atölyelerimizde üretilmekte olup size özel ya ada paket projelerimizle yardımcı oluyoruz. Ahşap yapılarımızı ahşap evler, bungalovlar, kütük evler, dağ evleri, otomobil garajları, ahşap manej, ahşap hara, ahşap ahırlar oluşturmaktadır. Bunlara ek olarak ahşap turizm tesisleri de baya ilgi gören projelerimiz arasındadır. Size özel ahşap bungalov otelinizi tasarlayabilir ya da projesi hazır olan ahşap otel, ahşap motel, ahşap, butik otel, ahşap pansiyon tasarımınızın uygulamasını çatıdan zemine anahtar teslim yapabiliriz.

Betonarme yapılar olarak bilinen bina güçlendirme uygulamaları, betonarme eğitim tesisleri, betonarme endüstriyel lojistik tesisler, betonarme ibadethaneler, betonarme konut inşaatları, betonarme sağlık tesisleri, betonarme kültür yapıları, betonarme spor tesisleri, betonarme ticari yapılar, betonarme turizm tesisleri vb. yapılar sağlam ve uzun ömürlü olmaları yönüyle şehirleşmenin ana yapısını oluşturur. Projesi çizilmiş olan bu tür büyük yapıların tüm ince işlerini arsBUILD olarak üstlenmeye hazırız!

Çelik yapılar modern, şık ve sağlam yapılar için son yıllarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Altyapı tesisleri, eğitim tesisleri, endüstriyel ve lojistik tesisler, ibadethaneler, konutlar, kültür yapıları, sağlık tesisleri, sanayi yapıları, spor tesisleri, ticari yapılar, turizm tesisleri betonarme kadar çelik yapılarda da tercih edilen alanlardır. Öyle ki hafif çelik evler de revaçta olup tek katlı ve dubleks seçenekleri mevcuttur.

Modern yapılar içerisinde yer alan konteynır yapılar da konut ya da cafe, restaurant vb. ticari olarak kullanıma hazır olarak tercih edilmektedir.

Kurumsal ofislerinizin ya da şirketlerinizin, rutin çalışma düzeni çerçevesinde işinizi aksatacak inşaat, elektrik ve mekanik sorunlarıyla yani kurumsal tadilat, bakım, onarım işlerinizle ilgileniyoruz.

Membran yapılar, prefabrik beton yapılar, farklı malzemeden üretilen merdivenler arsBUILD markası altında üretilmektedir.

Ek olarak tasarım proje danışmanlık hizmetleri ve zemin yapı güçlendirme uygulamaları da alanında deneyim sahibi mühendislerimiz tarafından yürütülmektedir.

arsBUILD ekibi olarak, konut, rezidans, yazlık, konteynır, bungalov, loft ve villa inşaatlarınızın yapım aşamaları boyunca, tasarım, proje ve uygulama olarak anahtar teslim size hizmet etmekten gurur duyarız. Size ömür boyu çözüm ortağı olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, gerektiği takdirde uygulama sonrası servis hizmetlerimizle sizi referanslarımız arasında tutmaktan memnuniyet duyarız.