GARAJ

MANEJ HARA

TURİZM TESİSLERİ

AHŞAP YAPILAR

;

 markası ile bünyesinde bulunan eğitimli, deneyimli ekipleri ile yurt genelinde uzaklık ve büyüklük gözetmeden ev, villa, bungalov, pergole, gazebo, çardak, güneş kırıcı, manej, hara, ahır, vb. yapılarının bakım, onarım ve tadilat işlerinde çözüm ortağınız oluyor!

arsBUILD olarak ahşap yapıların her türlü imalatı arsWOOD atölyelerimizde üretilmekte olup size özel ya ada paket projelerimizle yardımcı oluyoruz. Ahşap yapılarımızı ahşap evler, bungalovlar, kütük evler, dağ evleri, otomobil garajları, ahşap manej, ahşap hara, ahşap ahırlar oluşturmaktadır. Bunlara ek olarak ahşap turizm tesisleri de baya ilgi gören projelerimiz arasındadır. Size özel ahşap bungalov otelinizi tasarlayabilir ya da projesi hazır olan ahşap otel, ahşap motel, ahşap, butik otel, ahşap pansiyon tasarımınızın uygulamasını çatıdan zemine anahtar teslim yapabiliriz.

Yoğun betonarme binaların etkisinden kurtulmak isteyenler için ahşap yapılar sıcak ve rahatlatıcı bir ortam sağlar. Teknik olarak da yapısal performansı daha yüksektir. Çelik yapılara göre daha hafiftir. Isı ve ses yalıtımı (akustik) açısından çok kullanışlıdır. Estetik, şık ve çalışılması kolay bir malzemedir. Tabi ki çevre dostu olmasının yanı sıra uzun ömürlü kullanıma uygundur.

Yüzeyine uygulanan ve yapısına katılan bazı kimyasal malzemeler ile yangına dayanıklı hale getirilir. Bu anlamda çelik ve betonarme yapılardan daha fazla tercih edilmektedir.

Son yıllarda hızla gelişen ve çok kullanılan lamine ahşap teknolojisi ile ahşap yapılar daha fazla mekânda ve daha farklı sektörlerde kullanım ağına sahip olmuştur. İnşaatın genel yapısına katılmasıyla birlikte ticari mekânlarda dekorasyonda da tercih edilmektedir. Ticari mekân denilince akla gelenler cafe, bar, bistro, pastane, fırın, patiserrie, restaurant, lokanta gibi yeme içme yerlerinin yanında otel, motel, butik otel, pansiyon gibi konaklama tesisleridir.

Kent mobilyaları ya da park bahçe mobilyalarından olan pergole ya da pergola, gazebo, çardak da ahşap malzemeden üretilen ahşap yapılar arasında yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin projelerine büyük ya da küçük demeden her türlü uygulaması, bakım ve onarımıyla birlikte ilgilenmek en başta değer verdiğimiz olgulardandır.

At çiftlikleri, manej, hara, ahır gibi yapılar özellikle ahşap seçilen yapılardan olup size hem en uygun maliyet ve en sağlam seçeneği sunar. İçerisinde yaşayan hayvanlar için de en uygun ısı yalıtımını sağlar ve doğal bir yuva ihtiyacını karşılar. Bu projelere dair isterseniz size özel bir tasarım oluşturabilir, isterseniz hazır projelerimizden birini sizin için uygulayabiliriz. Siz sadece isteyin, biz yapalım!