ALTYAPI TESİSLERİ

EĞİTİM TESİSLERİ

ENDÜSTRİYELVE LOJİSTİK TESİSLER

İBADETHANELER

KONUT

KÜLTÜR YAPILARI

SAĞLIK TESİSLERİ

SANAYİ YAPILARI

SPOR TESİSLERİ

TİCARİ YAPILAR

TURİZM TESİSLERİ

 markası ile bünyesinde bulunan eğitimli, deneyimli ekipleri ile yurt genelinde uzaklık ve büyüklük gözetmeden kurumsal firmaların mağaza, idare binası, ofis, banka şubesi vb. yapılarının ağır çelik konstrüksiyon ve hafif çelik konstrüksiyon işlerinde tasarım, proje, uygulama ve / veya bakım, onarım ve tadilat işlerinde çözüm ortağınız oluyor!

Bünyemizde bulunan inşaat mühendislerimiz sayesinde sizin için tek çatı altında topladığımız hizmetlerimizin yanında bina güçlendirme çalışmaları da bulunmaktadır. Çelik konstrüksiyon uygulamalarımız çelik olarak yapılan tüm yapıları içermektedir. Bunlar çelik konstrüksiyon okul, çelik konstrüksiyon kütüphane, çelik konstrüksiyon anaokulu,  çelik konstrüksiyon kreş, çelik konstrüksiyon sağlık binaları, çelik konstrüksiyon hastane, çelik konstrüksiyon klinik, çelik konstrüksiyon ilkyardım merkezleri, çelik konstrüksiyon sağlık istasyonları, çelik konstrüksiyon otel, çelik konstrüksiyon motel, çelik konstrüksiyon pansiyon, çelik konstrüksiyon butik hotel, çelik konstrüksiyon restaurant, çelik konstrüksiyon cafe, çelik konstrüksiyon lokanta, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon stadyumlar, çelik konstrüksiyon kapalı açık spor salonları, çelik konstrüksiyon yüzme havuzları, çelik konstrüksiyon tenis kortları, çelik konstrüksiyon futbol basketbol sahaları, çelik konstrüksiyon kültür ve sanat yapıları, çelik konstrüksiyon kütüphaneler, çelik konstrüksiyon müzeler, çelik konstrüksiyon tiyatrolar, çelik konstrüksiyon sinemalar, çelik konstrüksiyon galeri salonları, çelik konstrüksiyon oditoryumlar, çelik konstrüksiyon ibadethaneler, çelik konstrüksiyon cami, çelik konstrüksiyon kilise, çelik konstrüksiyon mescit, çelik konstrüksiyon havra gibi yapılardır.

Çelik konstrüksiyon yapılardan tercih edilen diğer kategori de endüstriyel ve lojistik tesislerdir. Bu tesisler fabrikalar, depo, hangar, antrepo, atölye gibi başlıca imalat ve üretim yerleridir.

Çelik konstrüksiyon yapılardan yaygın kullanılan diğer kategori de alt yapı tesisleridir. Bu tesisler akaryakıt istasyonları, çelik köprüler, üst geçitler, kanopi akaryakıt istasyonları, çelik konstrüksiyon kapalı açık katlı otoparklardır.

Çelik konstrüksiyon inşaat yapımında kullanılan, binanın iskeletini oluşturan, çelik çubukların arasına hazır beton dökülmesiyle yapılan tekniktir. Yüksek plazalar veya gökdelenlerde sıkça kullanılır. Düşey taşıyıcı elemanların mukavemet yeteneğinin olması gereken durumdan daha yetersiz olduğu durumlarda tercih edilir. Eski binaların yenilenmesinde sık kullanıldığı için günümüzde yaygın kabul edilir.

Çelik konstrüksiyonun kullanım nedenleri arasında inşaat yapım süresinin kısa sürmesi, aşamalarının kolay olması, çeliğin geri dönüşebilir malzeme olması yani çevre dostu olması gösterilebilir. Ancak yangın tehlikesine karşı metalin ahşap binalara göre hızlı etkilenmesi yönüyle yalıtımı konusunda daha hassas davranılmasını gerektirmektedir.

Günümüzde çelik konstrüksiyon yapılar, bazı insanlara daha samimi ve modern gelmektedir. Temelden duvar ve çatıya kadar galvaniz alaşımlı olarak ön üretimli sistemlerde betona göre daha sağlam ve pratik olarak kullanılır.