KURUMSAL TADİLAT İŞLERİ

KURUMSAL BAKIM İŞLERİ

KURUMSAL ONARIM İŞLERİ

 olarak kurumsal firmaların yurt genelindeki ofis, mağaza, banka şubesi, cafe, restaurant, vb. yapıların inşaat, elektrik ve mekanik işlerinde tadilat, bakım, onarım, restorasyon işlerini yapıyoruz.

Kurumsal ofisler, kurumsal fabrikalar, kurumsal şirketler, kurumsal hastane, kurumsal mağaza, kurumsal otel, kurumsal okul, kurumsal kolej, kurumsal üniversite, kurumsal banka, kurumsal genel müdürlük, kurumsal idari binalar, kurumsal çağrı merkezleri, kurumsal teknik servis yapıları, kurumsal alışveriş merkezleri (AVM), kurumsal rezidanslar, kurumsal konferans salonları, kurumsal üretim tesisleri için bakım, onarım, tadilat, restorasyon süreçleri oldukça zaman alan, sıkıntılı geçen bir program olmasına rağmen bu tür uygulamaları tek çatı altında toplayan bizler için size bu alanda seri hizmet ve kısa sürede çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Ofisinizde, fabrikanızda, şirketinizde, hastanenizde, mağazanızda, evinizde, otelinizde, okulunuzda, kolejinizde, üniversitenizde, bankanızda, genel müdürlük binanızda, idari binalarınızda, çağrı merkezlerinizde, teknik servis yapılarınızda, alışveriş merkezlerinizde (AVM), rezidanslarınızda, konferans salonlarınızda, üretim tesislerinizde size hizmet verirken sizin ekibinizden biri gibi çalışıyor, kendi ofisimiz, kendi fabrikamız ve kendi şirketimiz gibi benimseyerek sorunlarınızı gideriyoruz. Yaptığımız uygulamanın arkasında duruyor, verdiğimiz sözleri tutuyoruz.

Ofis, fabrika, hastane, mağaza, ev, otel, okul, kolej, üniversite, banka, genel müdürlük, idari binalar, çağrı merkezleri, teknik servis yapıları, alışveriş merkezleri (AVM), rezidanslar, konferans salonları, üretim tesisleri gibi kurumsal tadilat ve dekorasyon projelerimiz birden fazla disiplini ve hizmeti barındırmaktadır.  Bunlar komple tadilat, seramik, laminat parke, lamine parke gibi zemin uygulamaları, projeye özel ebat ve tasarımda üretilmiş mobilya çözümleri ve/veya ahşap işleri, sıhhi (su) tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı olabilir. Bunların yanında yıpranan ya da hasar görmüş duvarlarınızda boya uygulamaları ve ya her türlü duvar dekorasyonu uygulamaları, Amerikan panel kapı, sürgü kapı, katlanır kapı, masif kapı gibi mekânlarınıza özel kapı tedariki, bölme duvar sistemleri, asma tavan sistemleri, kartonpiyer kolon ve niş uygulamaları, duşakabin çözümleri gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.  Binalarınızın iç cephe ve dış cephe mantolama (yalıtım) uygulamaları da en yaygın yürüttüğümüz projelerimizdendir. Proje tipine sadık kalarak restorasyon uygulamalarımızda ısıtma sistemlerinin kontrolü, kamera sistemlerinin kurulması, aydınlatma ekipmanlarının değiştirilmesi şeklinde hizmetimiz de mevcuttur.

arsBUILD İstanbul’dan yurdun dört bir yanına iç ve dış dekorasyonu bozulmuş yapılarınızın onarım, bakım, tadilat ve restorasyonu konusunda sizlere her alanda yardımcı olmaya hazırdır. Bünyemizde çalıştırdığımız teknik kadromuz ve dışarıdan sağladığımız destek ekiplerimiz ile sizlere her konuda bakım, onarım, tadilat çözümleri sunuyoruz.