EĞİTİM TESİSLERİ

ENDÜSTRİYELVE LOJİSTİK TESİSLER

İBADETHANELER

KONUT

KÜLTÜR YAPILARI

SAĞLIK TESİSLERİ

SPOR TESİSLERİ

TİCARİ YAPILAR

TURİZM TESİSLERİ

;

markası ile bünyesinde bulunan eğitimli, deneyimli, montör ekipleri ile yurt genelinde uzaklık ve büyüklük gözetmeden kişiye özel prefabrik ev, prefabrik villa ve diğer prefabrik yapılarının yanı sıra yine aynı kategoride etmeden apartman inşaatları, villa inşaatları, fabrika/depo/antrepo/hangar inşaatları, AVM inşaatları, eğitim binaları / okul / kütüphane / anaokulu / kreş, sağlık binaları / hastane / klinik / ilkyardım merkezleri / sağlık istasyonları, turizm binaları ( otel / motel / pansiyon / butik hotel / restaurant / cafe / lokanta ), spor tesisleri, stadyumlar, kapalı açık spor salonları, yüzme havuzları, tenis kortları, futbol basketbol sahaları, kültür ve sanat yapıları (kütüphaneler, müzeler, tiyatrolar, sinemalar, galeri salonları, oditoryumlar, vb.), ibadethaneler ( cami / kilise / mescit / havra )  yapılarının tasarım, proje, uygulama ve / veya bakım, onarım ve tadilat işlerinde çözüm ortağınız oluyor!

Prefabrik villa, prefabrik evlerde sıkça kullanılan düşey taşıyıcı elemanların mukavemet yeteneğinin olması gereken durumdan daha yetersiz olduğu durumlarda tercih edilir.

Prefabrik yapı kullanım nedenleri arasında inşaat yapım süresinin kısa sürmesi, aşamalarının kolay olması, çeliğin hafif olması, çeliğin geri dönüşebilir malzeme olması yani çevre dostu olması gösterilebilir. Ancak yangın tehlikesine karşı metalin ahşap binalara göre hızlı etkilenmesi yönüyle yalıtımı konusunda daha hassas davranılmasını gerektirmektedir.

Günümüzde prefabrik yapılar, bazı insanlara daha samimi ve modern gelmektedir. Temelden duvar ve çatıya kadar galvaniz alaşımlı olarak ön üretimli sistemlerde betona göre daha sağlam ve pratik olarak kullanılır.

Prefabrik evlerde tek katlı, iki katlı ve üç katlı modeller en dikkat çeken yapılardır. Prefabrik çelik villa kategorileri uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerimizin yoğun ilgi odağı haline gelmiştir. Dubleks ve üç katlı projeler zevkinize uygun, istediğiniz ebatta ve şekillerde uygulanabilmektedir. Ekolojik olarak hazırdır, doğaya daha az atık vermesi, her bütçeye uygun malzemeden oluşması hafif çelik evleri cazip hale getirir. Yangın dayanımı kullanılan malzemelerle artırılır ve yıldırım riski de taşımaz. Ülkemizin fay hattı üzerinde olduğunu düşünürsek hafif çelik evler depreme karşı dayanıklı olmalarıyla da tercih edilir. Mimari ve iç mimari olarak esnek tasarımlara uygundur. Bulunduğu arsalarda alan ve enerji tasarrufu sağlar.

Yanmaz levhalar ile uygulaması yapılan hafif çelik evler ya da prefabrik evler, taşıyıcı sistemleri galvanize çelik kullanılarak kaynaksız olarak imalatı yapılmaktadır. arsBUILD olarak ekiplerimiz üretim ve montajını büyük bir titizlik ile bizzat tarafımızca yürüttüğü için uygulama sonrası herhangi bir sorun çıkması durumunda sizin için teknik destek de sağlıyoruz.  Pratik, konforlu ve modüler bir kurulum sağlaması amacıyla zaman yönünden büyük tasarruf sağlar.

İstanbul Kalamış’tan yurt geneline yayılan hizmet ağımız ve İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum, Konya gibi büyük şehirlerin yanında küçük şehirlerdeki teknik ekiplerimiz ile size her gün ve her şartta hizmet vermekten gurur duyarız.