markası ile bünyesinde bulunan eğitimli, deneyimli ekipleri ile yurt genelinde uzaklık ve büyüklük gözetmeden perakende sektöründe faaliyet gösteren mağaza, showroom, galeri; hizmet sektöründe faaliyet gösteren cafe, restaurant, ekmek fırını, unlu mamüller, lokanta, pastane, manav, balık tezgahı, seyyar satış tezgahları, kuaför salonları, berber salonları, güzellik ve bakım salonları, sauna/spa/hamam; sağlık sektöründe faaliyet gösteren klinik, diş kliniği, eczane, laboratuvar, muayenehane, hastane, otel, spor tesisleri, villa, ev, loft, residence, vb. projelerin tasarım, proje, uygulama alanlarında gayrimenkul geliştirme, kentsel dönüşüm ve bina geliştirme çalışmalarınızda proje ve danışmanlık hizmeti veriyoruz!

Yeni gayrimenkul yatırımlarınızda inşaat plan proje yönetimi, mimari tasarım ve mühendislik deneyimlerimizi sizinle paylaşmak, yaşam alanlarınızı daha iyi hale getirmek için İstanbul Kalamış’tayız. İş programı hazırlayıp tasarım sürecinizi değerlendiriyoruz. Sözleşme ve teknik şartname danışmalığı yanı sıra teknik kontrolleri yapıyoruz.

Tasarım danışmanlığı sürecinde işveren ve ya proje sahibinin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Projeye özel prosedürlerin ve kontrol dokümanlarını ve tasarım özetini hazırlıyoruz. Tasarımın, plan ve bütçe ile uyumu kontrol edilir. Tasarım, iş programı yönünde değerlendirilir ve düzenli kontrol edilir. Tasarım değişikliklerinde çözüm önerileri de göz önünde bulundurulur. Tasarım proje, şartname, keşif özeti vb. yeterliliği değerlendirilir. Duruma göre ihale dokümanları tasarımcı tarafından yönetmeliğe uygun olarak hazırlanır.

Proje yönetimi konusunda proje tanımı yapılır ve proje teslim teknikleri oluşturulur. Bütçe ve maliyet hesaplamaları yapılır. Gerek görülürse tasarım standartları geliştirilir. Tasarım süreci ve yönetimi üzerinde çalışmalar yapılır. Satın alma, planlama ve nakliye disiplinleri oluşturulur. Mast iş programı düzenlenir ve inşaat saha kontrolleri ve inşaat saha yönetimi yapılır. Aylık raporlar oluşturulur ve inşaat şantiye aşaması ve inşaat şantiye sonrası hizmetler belirlenir. Talep yönetimi dikkate alınır. Kesin kabul anlaşmaları hazırlanır.

İnşaat kalite danışmanlığı, danışmanlık hizmetlerimizden ilkini kapsamaktadır. Alanında uzman deneyimli kadromuz olan inşaat mühendislerimiz ve mimarlarımızın bilgisiyle inşaat projelerinizin tasarım ve proje aşamalarında güvenilir bir danışman olarak hizmet veriyoruz. Mimari tasarım, mimari plan, mimari proje, iç mimari tasarım, iç mimari plan, iç mimari proje, mekanik tesisat, elektrik tesisatı gibi konularda geniş tecrübe alanıyla çözüm ortağınız oluyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren sadece lokal alandaki projelerde değil, birçok sektörü içinde barındıran, birçok tasarım faaliyetlerimize ek olarak, proje ve anahtar teslim uygulama hizmetimizle yurt genelinde hizmet sunuyoruz.

;
mimarlık firmaları, inşaat ve/veya yapı şirketleri, inşaat mühendisleri, tasarım ve uygulama yapan kişi veya kurumlara anahtar teslim çözüm ortağı olarak hizmet eder.