YENİ NESİL HAFİF ÇELİK EVLER VE KONTEYNER EVLER

Balkonsuz evler, camı bile tam açılmayan lüks rezidanslar Covid-19 salgınının da etkisiyle gözden düştü. Yüksek binalarda kendini tutsak hissedenler, yaşam alanlarını değiştirmek için arayış içerisindeler. İmkânı olanlar bahçeli, müstakil evlere ve havuzlu villalara ya da balkonlu ve teraslı dairelere taşınma derdine düştüler.

Plazalarda oturanlar, evlerini satıp doğaya yakın veya doğa ile iç içe lokasyonlarda bahçeli ev satın almayı daha uygun görüyorlar. Göktürk, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kilyos vb. lokasyonlarda bahçeli ev almaya gücü yetmeyenler için geçerli seçenek balkonlu ya da teraslı evlere taşınmak ve yahut şehre yakın ama doğanın içindeki lokasyonlarda yeni nesil hafif çelik veya yeni nesil konteyner evler yaptırmak olmuştur.

Balkonlarını odalara katıp evlerini büyütenler pandemi döneminde pişman oldular. Bir yandan da insanların büyük bir kısmı tatile çıkmaya henüz hazır değil. Tatil yapmak da bir ihtiyaç haline gelmişken tatile gidemeyenler kendi evlerinde sağlıklı ve güvenli bir şekilde tatil havasında yaşamak istiyor.

Arsinyapı tesislerinde üretilen tamamen modüler sistemle üretilen yeni nesil hafif çelik evler ve yine Arsinyapı tesislerinde üretilen tamamen yeni nesil konteyner evler yeşil teras, yeşil çatı, yüzme havuzları vb. imkânlarıyla tatil ihtiyacı hisseden, doğa içerisinde huzur ve güvenle yaşamak isteyen ihtiyaç sahipleri için büyük çözüm olmaktadır.

İhtiyacınıza göre 1+1, 2+1, 3+1 dubleks yeni nesil hafif çelik evler ve yine ihtiyacınıza göre yüzme havuzlu verandalı yeşil teraslı, yeşil çatılı 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tek katlı, iki katlı konteyner evler şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için benzersiz imkanlar sunmaktadır.

Normal betonarme ahşap ve çelik yapı fiyatlarının ¼ fiyatına mal olan, tam donanımlı, tam izolasyonlu modern mimarinin tüm özelliklerini taşıyan bölgesel mimari stillere göre dizayn edilmiş yeni nesil hafif çelik evlerimiz, yine kullanılmış shipping container denilen farklı ölçülerdeki konteynerlerin modifiye edilmesi ile oluşturulmuş yeni nesil konteyner evlerimiz ihtiyaç sahiplerini hem maliyet hem bürokratik işlemlerden kurtardığı gibi keyifli, güvenilir, sağlıklı, huzurlu bir yaşamın imkânını sağlaması açısından önemlidir.

Arsinyapı tasarım stüdyolarındaki mimar, iç mimarlar tarafından tasarlanıp projelendirilen ve yine Arsinyapı atölyelerinde üretilen Arsinyapı montör ekipleri tarafında arazilerinize, arsalarınıza kurulan yeni nesil hafif çelik evlerimiz ve yeni nesil konteyner evlerimiz içlerinde banyo, mutfak, yatak odası, veranda, salon, yeşil çatı, isteğe bağlı olarak rüzgar enerjisi sistemi, elektrik enerjisi sistemi, güneş enerjisi sistemi, ısı pompası, yağmur suyu kullanma tekniği gibi yenilenebilir enerji sistemi ile tamamen çevreye duyarlı çözümler üretmektedir.

Arsinyapı tarafından üretilen yeni nesil hafif çelik evlerimiz ve yeni nesil konteyner evlerimiz yaşamınıza kalite katacaktır.