DOĞAL TAŞ ZEMİNLER

;

markası ile doğal taş kaplama zemin uygulamaları alanında uzman kadroları kendi üretimi ve satış uygulama bayiliğini üstlendiği kaliteli ürünlerin tasarım, proje ve uygulama alanındaki ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktadır.

Doğal taşların en önemli özelliği sağlıklı olmalarıdır. Taş Zemin Kaplama; sağlıklı, hijyenik kaplama ve döşeme malzemesidir.

Granit zemin kaplama da mermer zemin kaplama gibi sağlıklı ve hijyeniktir. Oluşumu açısından granit doğal taşını incelediğimizde; granit sert, kristal yapılı minerallerden meydana gelen taneli görünüşlü magmatik derinlik kültesidir.

Atmosfer etkilerinden yoksun olduğu için granit, çok yoğun ve gözeneksiz bir taştır. Aşınmaya, darbeye ve basınca dayanıklı olan, yapı içi iklimi sabit tutabilen granitin güzel renkli bir yapısı vardır ve cilayı da kabul eder. Granit taşı üzerine cephe kaplama için gerekli olan ankraj delikleri de rahatlıkla delinebilir. Parlaklığını içerisindeki kuvarstan aldığı için graniti ayrıca parlatmaya gerek yoktur. Sıradan deterjanlar granitin temizliği için yeterlidir, temizlik için fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Doğal taşlar hem sağlıklı hem de bakım gereksinimi en az olan dekorasyon malzemesi olması sebebiyle fazla tercih edilmektedir. Bakım için tek yapmanız gereken dış mekanlarda taşları yıkamak, iç mekanlarda ise sadece üzerindeki tozu almak yeterlidir. Taş zeminler yani mermer zemin kaplama ve granit zemin kaplama tüm bu özellikler düşünüldüğünde ve diğer malzeme fiyatları ile kıyaslandığında en ekonomik mimari dekorasyon kaplama ve döşeme malzemeleridir.

ÜRÜN KATALOĞUMUZA ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

ANDEZİT-BAZALT-KAYRAK ZEMİNLER

GRANİT ZEMİNLER

MERMER ZEMİNLER

PODİMA-RODOS BEZEMESİ-RUM MOZAİĞİ